Iskra X-Cross BP27Li-20020 - Батерија

Код на Производот: 10379

Достапност:Има на залиха

1,950 ден 1,950

'- Јачина : 20V
- Капацитет: 2.0 Ah
- 3 фазен дисплеј за статус на полнење
- Компатибилна со сите алати од Iskra X-Cross серијата
- Пакување: блистер