Iskra X-Cross - Батерија 20V

Код на Производот: 10361

Достапност:Има на залиха

2,390 ден 2,390

'- Јачина : 20V
- Капацитет: 2.0 или 4.0 Ah
- 3 фазен дисплеј за статус на полнење
- Компатибилна со сите алати од Iskra X-Cross серијата
- Пакување: блистер