Iskra SW-817A - Сецко

Код на Производот: 10370

Достапност:Има на залиха

1,299 ден 1,299
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 300 W
• волумен на контејнерот: 0,75L
• Ефективно сечило од не'рѓосувачки челик
• Лесна работа
• Лесно се чисти
• Димензии на пакетот (во мм): 160 (L) x 160 (W) x 385 (H)
• Нето тежина: 0,9 кг
• Бруто тежина: 1 кг
Достапни бои бела и бела со лимон
• 24 месеци гаранција