Iskra SW-817A - Сецко

Код на Производот: 7011

Достапност:Има на залиха

1,290 ден 1,290
Напон: 220-240 V ~ 50/60Hz Моќност: 300W (макс) Ножеви од нерѓосувачки челик Материјал: пластика Ергономска форма Сад: 750ml Гаранција: - 2 години