Iskra SW-218 - Рачен блендер

Код на Производот: 10423

Достапност:Има на залиха

799 ден 799
Моќност: 250W (максимално) Напон: 220-240v -50/60Hz 2 брзини на прилагодување Сечила од нерѓосувачки челик Егргономски облик Гаранција: - 2 години