Iskra SW-218-GR - Рачен блендер

Код на Производот: 7015

Достапност:Има на залиха

799 ден 799
Моќност: 250W (максимално) Напон: 220-240v -50/60Hz 2 брзини на прилагодување Сечила од нерѓосувачки челик Егргономски облик Гаранција: - 2 години