Iskra SM-2 - Мини тостер

Код на Производот: 7246

Достапност:Има на залиха

999 ден 999
Мал и практичен тостер идеален за брзо приготвување на тост-сендвичи во триаголен облик. Спецификации: - Моќност: 800 W - Нелепливи плочки - Светлосен индикатор - Изолирана горна површина за заштита од висока температура Гаранција: - 2 години