Iskra SL800 - Правосмукалка

Код на Производот: 7356

Достапност:Има на залиха

3,999 ден 3,999
'- Моќност: 800W - Напон: 220V-240V ~ 50Hz - Капацитет на садот за прав: 2.5 L - Циклонска технологија - Лесно вадење на контејнерот - 3 прилози - Должина на кабел: 4.3 m - Енергетска ефикасност: A - Ниво на звук: 78 dB (A Гаранција: - 2 години