Iskra SL-158 - Пегла на пареа

Код на Производот: 8151

Достапност:Има на залиха

2,199 ден 2,199
Моќност: 2400W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на сад за вода: 350 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
- вертикално
- нормално: 10-20 g/min
- интензивно: 0.3-1 g/tlak
Опција за прскање на вода
Термостат
Заштита од наталожување на бигор
Заштита од прокапување
Функција за самопрочистување
Автоматско исклучување
Ергономска гумирана рачка
Дозер
Должина на кабел: 1.9 m
Димензии: 307 x 120 x 145 mm
Тежина: 1.17 kg
Гаранција: 2 години