Iskra SF8M203-01 - Брз полнач за LI-ON Батерија

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

1,999 ден 1,999

• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz
• Индикатор за полнење
• Време на полнење: 2,5 ч
• Литиум-јонските батерии се достапни одделно
• Овој полнач е компатибилен со батеријата:
   Искра X-Cross Garden 36V SF8M12508

• Димензии на пакетот (во мм): 145 (L) x 90 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 12 месеци гаранција