Iskra SF8M12508 Li-ON - Батерија

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

8,099 ден 8,099

• Напон: 36V
• Капацитет: 4,0 Ах
• Трифазен приказ на статусот на полнење
• Компатибилен со сите алатки за градинарски градини Искра X-Cross
• Време на полнење: 2,5 ч
• Полначот е исто така достапен одделно
• Оваа батерија е компатибилна со полначот:
   Искра X-Cross Garden 36V SF8M203-01

• Димензии на пакувањето (во мм): 95 (L) x 85 (W) x 150 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 12 месеци гаранција