Iskra S3A - Миксер со сад

Код на Производот: 7010

Достапност:Има на залиха

1,350 ден 1,350
Рачен миксер Искра S3A Јачина 150-200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден за лева и десна рака Ергономски дизајниран Издржлива пластика Гаранција: - 2 години