Iskra S1M-HF-115H-1 - Аголна Брусилка 600W

Код на Производот: 644

Достапност:Има на залиха

1,899 ден 1,899
Напон: 220-240V ; 50Hz
Моќност: 600W(максимум)
Брзина: 0-11000 вртежи во минута
Големина на дискот: 115мм
Оска : M14
Две дополнителни позиции на рачката
Должина на кабелот за напојување : 1,8m
Нето тежина : 1,7 kg
Бруто тежина: 1,8 kg
24 месеци гаранција