Iskra S1M-DD13-125 - Аголна брусилка

Код на Производот: 657

Достапност:Има на залиха

9,999 ден 9,999
900 W јачина 11000 rpm во празен од 125 mm макс. големина на диск М14 големина на браник Подесива рачка 1,7 kg тежина Гаранција: - 2 години