Iskra S1 - Миксер + GKS1561-AP - Кујнска вага

Код на Производот: 10430

Достапност:Има на залиха

1,699 ден 1,699
'- Јачина 150- 200 W - Пет брзини - Силен, лесен и тивок - Погоден за лева и десна рака - Ергономски дизајниран - Издржлива пластика Намотување на кабелот кон апаратот Гаранција: - 2 години + Iskra GKS1561-AP - Кујнска вага Висококвалитетна вага од Iskra, која мери со неверојатна точност, отстапка само 1% од реалната тежина. Максимална тежина до 10 kg. Карактеристики: Mаксимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм Kонтролен панел тач LCD осветлување Kопче за преклопни единици: грам, Паунд, Унца, милилитар TARE функција Aвтоматско исклучување Гумени ногарки Индикатор за преоптоварување и празна батерија Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено) Димензии (во мм): 230x160 mm Димензии на пакувањето: 168 (Д) x 30 (Ш) x 240 (V) Гаранција: - 2 години