Iskra S1 - Миксер

Код на Производот: 7245

Достапност:Има на залиха

1,399 ден 1,399
• Напон: 230V ~ 50Hz
• Напојување: 150-200W (макс)
• 5 брзини на работа
• Силен, тивок и лесен
• Намотка на кабел на апаратот
• Погоден е за левичари и за десничари
• Ергономски облик на куќиште изработено од отпорна пластика
• Димензии на пакување (во мм): 200 (L) x 100 (W) x 155 (H)
• Нето тежина: 0,99 кг
• Бруто тежина: 1.075 кг

Дополнителни додатоци:
• 2 сечила за месење
• 2 сечила за мешање за одлични резултати со камшикување и мешање

• 24 месеци гаранција