Iskra RH-1818-1 - Травел фен за сушење коса

Код на Производот: iskrarh1818

Достапност:Има на залиха

999 ден 999

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. 
Достапен во црна и бела боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
 

  • Моќност: 1200W,
  • 2 променливи брзини,
  • Рачка на преклопување,
  • Компактен,
  • Јамка за закачување,
  • Лесени тивок
  • 2 години гаранција