Iskra RH-1818-1 - Фен

Код на Производот: 7358

Достапност:Има на залиха

849 ден 849
• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1200W • 2 променлива брзина • можност за преклопување • Компактен • Со јамка за бесење • Лесна • Тивка • Димензии на пакување (во мм): 177 x 120 x 83 Гаранција: - 2 години