Iskra RH-1558-1BL - Фен за сушење коса на преклоп

Код на Производот: 9347

Достапност:Има на залиха

990 ден 990
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во црна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика.
Моќност: 1000W,
2 променливи брзини,
Рачка на преклопување,
Компактен,
Јамка за закачување,
Лесен и тивок
Гаранција: - 2 години