Iskra PH 003 - Транспортна количка

Код на Производот: 7005

Достапност:Има на залиха

999 ден 999

Напон: 220-240 V ~ 50/60Hz
Моќност: 300W (макс)
Ножеви од нерѓосувачки челик
Материјал: пластика
Ергономска форма
Сад: 750ml