Iskra N0E 11ET 3.6 - Батериска ножица за трева и жива ограда

Код на Производот: 2291

Достапност:Има на залиха

3,299 ден 3,299
'- Напон: 3,6V - Моќност : Li-ion Батерија (1,3Ah)(2-3 часа константно користење) - Вртежи во празно: 1000 / min-1 - Ширина на сечење : 80 mm ( трева) - Должина на сечење : 110 mm (ограда) - Додатоци за косење трева - Додатоци за сечење ограда - Телескопска подвижна рачка - Димензии на пакувањето (во mm) : 125 (В ) x 740 (Ш) x 120 ( Д) Гаранција: - 2 години