Iskra MR 700 - Мини тример (3 во 1)

Код на Производот: 2899

Достапност:Има на залиха

1,199 ден 1,199
Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци, Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна Не ја иритира кожата Li-ion Батерија, со стандарден полнач База за чување на додатоците Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување Гаранција: - 2 години