Iskra MOE-6ET 7.2 - Батериски ножици

Код на Производот: 685

Достапност:Има на залиха

2,999 ден 2,999
Напон: 7.2V Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah) Вртежи во празно: 1,2 сек / рез Ширина на сечење: Ø 16 mm (максимум) Димензии на пакувањето (мм): 90 (В) x 380 (Ш) x 67 (Д) * Максимално користење без прекин 2-3 часа Гаранција: - 2 години