Iskra ML CS19 36 - Батериски шрафцигер, комплет со битови

Код на Производот: 654

Достапност:Има на залиха

2,199 ден 2,199

Напон: 3,6V 
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) 
Вртежи во празно: 180 / мин-1 
Вртежен момент : 3,5 Nm 
LED сијалица
Самозатезна глава : Ø 6,35 mm ( максимум)  
Комплет битови (PH, CZ, TX)

Гаранција - 2 години