Iskra ML-CD92-180S - Батериска штрафилица

Код на Производот: 2448

Достапност:Има на залиха

4,999 ден 4,999
Напон: 18V две батерии Моќност: 2 x Li-ion батерија ( 1,5ah ) -1.Ниво: 0-400 мин. -2.Ниво: 0-1500 мин. Степен на вртежен момент: 21+1 Вртежен момен: 23 Nm LED светилка Индикатор на состојба на батеријата Самозатезна глава Капацитет на дупчење: 18mm ( дрво ) 7mm ( метал ) Додатоци: 6 х сврдли и 6 x додатоци за штрафови Гаранција: - 2 години