Iskra MG118-150 - Мелница за месо

Код на Производот: 7020

Достапност:Има на залиха

9,999 ден 9,999
- Моќност: 1500W (max) - Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz - 3 алатки за мелење месо - Eкстензии за правење колбаси - Eлектронска контрола - Нож изработен од нерѓосувачки челик - Повратна функција - Стапката на проток: 1,6 kg / min - Димензии на амбалажата (во милиметри): 252 (H) x 388 (W) x 236 (D - нето тежина: 3,57 кг - Бруто тежина: 3,9 кг Гаранција: - 2 години