Iskra - Конец за тример 2,7x15

Код на Производот: 9346

Достапност:Има на залиха

190 ден 190

Дебелина на конец: Ø 2.7mm
Должина на конец: 15m
Premium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајност
Пакување: блистер,