Iskra KL1808 - Електричен бокал за вода

Код на Производот: 2938

Достапност:Има на залиха

1,199 ден 1,199
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Влезна моќност: 1800W (максимум)
• Волумен: 2,0 л
• Куќиште од не'рѓосувачки челик
• Преклопник за отворање на капакот
• Скриен грејач
• Вода филтер
• прекинувач за вклучување / исклучување
• Индикатор за статус
• подвижен приклучок од 360 °
• Троен безбедносен систем:
- заштита од прегревање
- автоматско исклучување кога е отстрането од основата
- Автоматско исклучување кога ќе се достигне точката на вриење
• Димензии на пакетот (во мм): 185 (L) x 185 (W) x 235 (H)
• Нето тежина: 0,96 кг
• Бруто тежина: 1,04 кг

• 24 месеци гаранција