Iskra Ј0F-2ET-10.8 (ET1405) - Батериска пила

Код на Производот: 669

Достапност:Има на залиха

3,899 ден 3,899
Напон: 10,8V Моќност: Li-ion батерија (1,3Ah) Брзина на сечење: 0-2100 / мин-1 Слободен од на пилата: 15 mm Сечење во: 80 мм (дрво) и 7 мм (мек метал) Гаранција: - 2 години