Iskra IX-MT36 - Акумулаторски тример

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

12,099 ден 12,099

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута
• Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм
• Дијаметар на косење: Ø 300 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 30-35 мин
• Димензии на пакетот (во мм): 900 (L) x 205 (W) x 150 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција