Iskra IX-LB36 - Акумулаторска дувалка за лисја

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

4,099 ден 4,099

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 14,000 вртежи во минута
• Проток на воздух: 280 m3 / h
• Брзина на дување: 234 км на час
• Рачка од гума
• Време на траење: 25-30 мин

• Димензии на пакетот (во мм): 325 (L) x 188 (W) x 302 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг
• 24 месеци гаранција