Iskra IX-HT36 - Акумулаторски тример за жива ограда

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

7,999 ден 7,999

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 3300 вртежи во минута
• Должина на сечење: 508 мм
• Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 20-30 мин

• Димензии на пакувањето (во мм): 1100 (L) x 255 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција