Iskra HTEG61B-510 Електричен тример за жива ограда

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

3,999 ден 3,999
• моќност: 550W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Брзина во празно: 1500 вртежи во минута
• Должина на мечот: 510 мм
• Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
• Должина на кабелот: 35 см

• 24 месеци гаранција