Iskra HL38RCT - Мини шпорет со плотни

Код на Производот: 7878

Достапност:Има на залиха

5,999 ден 5,999
• мини рерна со плочки за готвење
• моќност на рерната: 2000W
• електрични панели:
- голема табла: 1000W (7 187мм)
- мала плоча: 600W (5155mm)
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• капацитет на рерна: 38L
• Температурен опсег: 100-230 ° C
• 3 режими на рерна:
- горниот грејач + skewer
- долен грејач
- и двата грејачи + костур
• Функција на тајмер: 0-60 мин со аларм
• функција за скара
• функција за циркулација на воздухот
• елементи за греење: не'рѓосувачки челик
• додатоци:
- конзерва
- решетка со држач
- пијалак за скара со држач

• Димензии на производот (во мм): 520 (L) x 380 (W) x 380 (H)
• Димензии на кутијата (во мм): 564 (L) x 390 (W) x 416 (H)
• Нето тежина: 11,11 кг
• Бруто тежина: 12,44 кг