Iskra HB 08 - Рачен блендер / пасатор

Код на Производот: 7013

Достапност:Има на залиха

1,699 ден 1,699
Напон: 220-240V ~ 50/60 Hz Моќност: 400W (макс.) Подесување на брзина: 2 нивоа Ножеви од нерѓосувачки челик Пластична рачка Ергономски дизајн Димензии на пакетот (во мм): 230x175x145; Нето / бруто тежина: 0,85 / 1кг; Додатоци: сечило од нерѓосувачки челик, додаток за пасирање, 800m Гаранција: - 2 години