Iskra HB-02S - Стапен блендер / пасатор

Код на Производот: 2896

Достапност:Има на залиха

1,399 ден 1,399

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 400W (макс)
• Прилагодување на брзината: 2 нагодувања
• Сечила од не'рѓосувачки челик
• Врат од нерѓосувачки челик
• Ергономски дизајн
• мерен сад од 800 ml
• Димензии на пакувањето (во мм): 103 (L) x 103 (W) x 400 (H)
• Нето тежина: 0,716 кг
• Бруто тежина: 0,83 кг
• 24 месеци гаранција