Iskra HB-01S - Стапен блендер

Код на Производот: 2897

Достапност:Има на залиха

1,599 ден 1,599

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др ·

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 200W (макс)
• Прилагодување на брзината: 2 нагодувања
• Сечила од не'рѓосувачки челик
• Врат од нерѓосувачки челик
• Гумени куќишта
• Ергономски дизајн
• мерен сад од 800 ml
• Димензии на пакувањето (во мм): 103 (L) x 103 (W) x 400 (H)
• Нето тежина: 0,775 кг
• Бруто тежина: 0,90 кг
• 24 месеци гаранција