Iskra HB-01 - Стапен блендер / пасатор

Код на Производот: 2863

Достапност:Има на залиха

999 ден 999
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша и ситни. Ергономичната рачка Ви овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 200W (макс)
• Прилагодување на брзината: 2 нагодувања
• Сечила од не'рѓосувачки челик
• Врат врат: пластика
• Ергономски дизајн
• Димензии на пакетот (во мм): 80 (L) x 80 (W) x 380 (H)
• Нето тежина: 0,65 кг
• Бруто тежина: 0,86 кг
• 24 месеци гаранција