Iskra GX-MC012 - Кружна пила

Код на Производот: 1220

Достапност:Има на залиха

4,799 ден 4,799
Мини рачна кружна пила Јачина: 450W Напон: 230-240V~50Hz Вртежи: 3400/min-1 Оштрица: ø 54,8 mm Длабина на рез: (max): 12 mm Удобна држка 3 ножеви Должина на кабел: 1,8m Пакување: КУФЕР Гаранција: - 2 години