Iskra GX-EID043 - Ударна дупчалка

Код на Производот: 7002

Достапност:Има на залиха

2,790 ден 2,790
Моќност : 1050W (max), Вртежи : 0-3000 врт / мин, Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm, Променлива брзина, Две насоки на вртење, Додатна рачка, Должина на кабел: 1.8 m Гаранција: - 2 години