Iskra GX-EID040-2 - Вибрациона ударна дупчалка

Код на Производот: 1216

Достапност:Има на залиха

1,999 ден 1,999
Напон : 220-240V~50Hz
Јачина: 500W (max)
Брзина на вртежи: 0-3000 okr/min
Глава: Ø 1,5-13 mm
Променлива брзина
Два свера на вртење
Рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабел: 1,8m
Димензии на пакување (В mm): 280 (Д) x 70 (Ш) x 240 (В)
Гаранција: - 2 години