Iskra GX-BMC002 - Ударна дупчалка 500W со сет алати во куфер

Код на Производот: 1217

Достапност:Има на залиха

3,199 ден 3,199

Јачина : 500W
Напон : 230-240V~50Hz
Брзина на вртежи : 0-3000/min-1
Глава: ø 13mm
Променлива брзина
Два сета на вртење
Рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабел: 1,5m
Сет на рачни алати:
столарски чекан 227g
комбинирана клешта
клешта која се подесува
магнетски додаток за екстензии
тапетарски нож 
метро (2 m)
сет на насадни клучеви 25 mm
додаток сет за бушење типли
Пакување: куфер
Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
Гаранција: - 2 години