Iskra GX-AG047 - Аголна брусалка 900W

Код на Производот: 7003

Достапност:Има на залиха

2,499 ден 2,499
Напон : 220-240V ; 50Hz
Моќност: 900W( максимум)
Брзина: 12000 вртежи во минута
Големина на диск: 125mm
Оска: M14
Две дополнителни позиции на рачката
Должина на кабелотза напојување:1,8m
Димензии на пакување (во мм) : 315 x 135 x 120 
Нето тежина : 1,955kg
Бруто тежина : 2kg
24 месеци гаранција