Iskra GX-AG046-2 - Аголна брусилка 500W

Код на Производот: 1218

Достапност:Има на залиха

1,899 ден 1,899
  • Напон: 220-240V~50Hz
  • Јачина: 500W (max)
  • Вртежи: 0-11.000 okr/min                                                         
  • Големина на диск Ø 115 mm
  • Осовина: M14
  • Две дотатни места за рачка                                                         
  • Должина на кабел: 1,8m
  • Димензии на пакување (В mm): 295 (Д) x 135 (Ш) x 120 (V)
  • Нето тежина: 1,9 kg 

Гаранција - 2 години