-34%

Iskra GX-AG010-1 - Аголна Брусилка

Код на Производот: 673

Достапност:Има на залиха

4,490 ден 2,990 ден 2,990

Аголна брусалка Iskra GX-AG010-1

2000 W јачина
6500 rpm во празен од
180 mm макс. големина на диск
М14 големина на браник
Подесива рачка
2,2 kg тежина

2 година гаранција