Iskra GU10 5W - LED светилка 4100k

Код на Производот: 7021

Достапност:Има на залиха

199 ден 199
- 220 - 240 ~ 50/60 Hz напон - 5W јачина - 400 Lm јачина на светло - Ra>80 индекс на репрод. на боја - 4100 K боја на светло - 38° светлосен сноп - 30000 h животен век - А+ енергетска вредност