ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

999 ден 999
 • Дијагностички баланс
 • БИА - анализа на биоелектричната импеданса
 • максимално оптоварување: 150 кг
 • Точност: 100 гр
 • Калено стакло со дебелина од 5 мм
 • LCD осветлување
 • копче за преклопни единици: • килограм • Паунд
 • Тач вклучување
 • автоматско исклучување
 • Гумени ногарки
 • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
 • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 • Димензија: 300x300 мм
 • Димензии на пакувањето (во мм): 315 (Д) x 32 (Ш) x 325 (V)
 • Гаранција - 2 години