Iskra FS-9017A - Машина за сецкање

Код на Производот: 7585

Достапност:Има на залиха

4,499 ден 4,499
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 150W
• Дијаметар на сечилото: 9 189 mm
• Сечило од не'рѓосувачки челик
• Должина на сечење: 160-170 мм
• Прилагодлива дебелина на сечење: 0-20 мм
• Метално куќиште: алуминиум
• држач за отпадоци од храна
• Лизгач за храна
• Гумени стапала
• Лесна работа
• циклус на должност приближно. 4 мин

• Димензии на пакувањето (во мм): 410 (L) x 295 (W) x 295 (H)
• Нето тежина: 3,98 кг
• Бруто тежина: 4,7 кг

• 24 месеци гаранција