Iskra FP-1601 - Стоечки вентилатор на вода

Код на Производот: 9308

Достапност:Има на залиха

6,990 ден 5,999 ден 5,999

Јачина: 75w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 40cm
Функција на нишање: 75 степени
Подесување на наклон: 15 степени
3 брзини
3 крилна перка
Часовник: до 7,5h
Далечинско управување
Функција за распрскување вода
Заштита од прегревање
Гумирано подножје на ногалката
Должина на кабел: 1,5m