Iskra FD-45MC - Дизајнерски вентилатор

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

6,499 ден 6,499
"Јачина: 50w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 45cm
Функција на нишање: 75 степени
Подесување на наклон: 15 степени
3 брзини
5 крилна перка
Метална констуркција 
Далечинско управување
Функција за распрскување вода
Заштита од прегревање
Гумирано подножје на ногалката
Должина на кабел: 1,5m